Britské listy - e-mailový servis

Jak se přihlásit k odběru Britských listů? Stačí na adresu MAJORDOMO@INTERNET.CZ poslat e-mail, který v textu zprávy obsahuje text SUBSCRIBE BLPOSTOU.
Tedy něco takového, co vidíte na následujícím obrázku:

Povšimněte si, prosím, že se nikde neuvádí vaše e-mailová adresa. Majordomo si ji přečte ze zprávy kterou obdrží a články bude posílat jako by posílal "reply".
A jak se odhlásit? Úplně stejně, jenom poslat text UNSUBSCRIBE BLPOSTOU. Opět adresa se určuje podle té, ze které požadavek přišel.Někdy se stane, že je třeba se přihlásit/odhlásit z emailové schránky, kterou nemáte k dispozici. Potom můžete uvést do těla zprávy i emailovou adresu: (UN)SUBSCRIBE BLPOSTOU email@domena. Pamatujte však prosím na to, že tato akce vyžaduje od správce konference zásah a snažte se ji používat co nejméně.

Dále, existují různé úžasné automatické odpovídače, přeplněné emailové schránky, zrušené schránky, řada providerů omezuje velikost jednoho souboru pošty a podobně. Protože není v lidských silách denně probírat stovky podobných zpráv, budou adresy generující podobný šum automaticky vyřazeny! Pamatujte na to, prosím. Tedy například pokud odjedete na dovolenou a schránka se vám přeplní, nedivte se že vám přestaly Britské listy poštou chodit - vyčistěte si schránku a přihlašte se znovu.

Pokud budete mít nějaké problémy, kontaktujte prosím správce konference: jiri.gallas@internet.cz.